Sprzątanie hal i obiektów wielkopowierzchniowych

Hale, magazyny i inne obiekty o wielotysięcznym metrażu

Utrzymanie porządku na obiektach przemysłowych, czy to w hali produkcyjnej, magazynie czy innym budynku, to rzecz wbrew pozorom bardzo istotna. Pomijając aspekty wizualne (dobrze prezentująca się, wysprzątana hala, jest poniekąd wizytówką danej firmy), istotne są tutaj również kwestie bezpieczeństwa.

Na zabrudzonej podłodze mogą znajdować się substancje zagrażające bezpieczeństwu (oleje, groźne substancje chemiczne). Zaniedbując kwestie regularnego sprzątania powierzchni użytkowych, po których poruszają się pracownicy i maszyny, narażamy na niebezpieczeństwo personel i nasze mienie.

Warto zatem pamiętać o utrzymaniu w czystości i dobrej kondycji (impregnacja, nakładanie polimerów) nawierzchni, po której dziennie przemierzają ludzie oraz sprzęt roboczy. Firma Lesnianski24.pl oferuje kompleksowe utrzymanie w czystości powierzchni użytkowych w obiektach typu hala produkcyjna, magazyn, garaż i innych tego typu budynkach.

Szorowarka Hakko B910 używana do sprzątania hal, magazynów i obiektów wielkopowierzchniowych. Jedno z głównych narzędzi używanych przez nas do utrzymania porządku na dużych powierzchniach.

Zakres naszych usług

Jako firma sprzątająca zapewniamy szeroki wachlarz usług dostosowanych do wielu rodzajów obiektów i typów powierzchni. W kwestii sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych, oferujemy:

  • Mycie posadzek
  • Mycie maszynowe
  • Gruntowanie posadzek
  • Nakładanie polimerów (impregnacja)
  • Mycie okresowe w ustalonych przedziałach czasowych
  • Szereg innych, drobniejszych prac konserwacyjnych

Potrzebna wycena?

Potrzebują Państwo wyceny i oferty na sprzątanie obiektu?

Chętnie przygotujemy taki kosztorys. Jak wiadomo, tego typu usługi charakteryzują się wieloma zmiennymi kwestiami, dlatego nie jesteśmy w stanie podać tutaj jednolitego cennika. W celu uzyskania wyceny usług porządkowych, zapraszamy do kontaktu z nami:

Tel:  603 074 593
Email: lesnianski@gmail.com