Sprzątanie biur i sanitariatów

Biura, pomieszczenia sanitarne, szatnie, kuchnie itp.

Czystość w biurze to postawa komfortowej pracy i dobrego samopoczucia osób w nim przebywających. Gdy sprzątanie biura zostało przeprowadzone z należytą starannością, praca w nim staje się o wiele przyjemniejsza i wpływa na dobry nastrój ale także i zdrowie jego użytkowników, ponieważ kurz i inne pyłki czy substancje mogą negatywnie wpływać na komfort pracy szczególnie u osób z alergiami. Ważny jest również aspekt reprezentacyjny, gdyż gość zaproszony do dobrze posprzątanego i zadbanego biura, na pewno pozytywnie nas zapamięta.

Podobnie sprawa wygląda z pomieszczeniami sanitarnymi dla personelu i gości. Pomijając już aspekty komfortu, bardzo często sprzątanie pomieszczeń sanitarnych takich jak łazienki, toalety czy szatnie, wymagane jest odpowiednimi przepisami i w interesie właściciela lub zarządcy obiektu, jest utrzymanie odpowiedniej higieny i regularne sprzątanie łazienek, toalet, szatni i innych pomieszczeń o charakterze sanitarnym.

Firma Lesniański24 jest Państwu w stanie zapewnić utrzymanie czystości w Państwa firmie oraz zadbać o to, aby sprzątania odbywały się regularnie nie utrudniając pracy personelowi i nie powodując przestoju w firmie.

Odkurzacz piorący Numatic 470-2 to jedno z podstawowych narzędzi używanych przez nas przy sprzątaniu biura i pomieszczeń sanitarnych. Funkcja prania dywanów i wykładzin zapewnia długotrwałą świeżość w pomieszczeniu i tego typu nawierzchni.

Zakres naszych usług

W kwestii sprzątania biur i pomieszczeń sanitarnych zapewniamy kompleksowy zakres usług pozwalający utrzymać w należytej czystości i higienie biura, łazienki, szatnie, kuchnie itp. Oferujemy między innymi:

  • Mycie okien
  • Mycie powierzchni biurek, stołów, blatów
  • Wycieranie kurzów z różnych powierzchni
  • Odkurzanie podłóg, dywanów, wykładzin
  • Pranie dywanów
  • Prawnie wykładzin
  • Mycie ekstrakcyjne
  • Sprzątanie okresowe w ustalonych przedziałach czasowych
  • Szereg innych, drobniejszych prac porządkowych

Potrzebna wycena?

Potrzebują Państwo wyceny i oferty na sprzątanie biura czy sanitariatu?

Chętnie przygotujemy taki kosztorys. Jak wiadomo, tego typu usługi charakteryzują się wieloma zmiennymi kwestiami, dlatego nie jesteśmy w stanie podać tutaj jednolitego cennika. W celu uzyskania wyceny usług porządkowych, zapraszamy do kontaktu z nami:

Tel:  603 074 593
Email: lesnianski@gmail.com