O nas

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną i mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę na utrzymanie czystości, maszynowe mycie hali i pielęgnację terenów zielonych . Misją naszej firmy jest: indywidualny charakter, wysoka jakość usług sprzątania i utrzymania czystości.

Sposób podejścia do naszych Klientów odróżnia nas od innych firm szczególnie tych dużych. Dotychczasowy sukces firmy zawdzięczamy dobremu zarządzaniu ( osobistemu ) i koordynowaniu prac, profesjonalnie przygotowanym pracownikom, rzetelnym dostawcom oraz sugestiom klientów. Osobiście cenimy sobie profesjonalizm, dokładność, rzetelność, uczciwość. Wymagamy tego również od swoich pracowników, by móc zagwarantować Państwu usługi na jak najwyższym poziomie. 

Jedyne co oczekujemy od naszych klientów to zapewnienie nam dostępu do sprzątanych pomieszczeń. My zadbamy o profesjonalne środki czystości dedykowane do danego rodzaju nawierzchni, odpowiednie preparaty dezynfekujące, uzupełnianie środków higieny (mydło, ręczniki, papier).
Dzięki temu Państwa firma będzie mogła skoncentrować się tylko na właściwej pracy. Sprzątaniem, doborem sprzętu i środków zajmie się Lesnianski24.pl.