Mycie maszynowe

Posadzki, podłogi, obiekty wielkopowierzchniowe, hale, magazyny, instytucje, szkoły, urzędy

Mycie maszynowe to bardzo wydajna metoda utrzymania w czystości dużych powierzchni użytkowych takich jak hale produkcyjne, wszelkiego rodzaju magazyny, wielkopowierzchniowe sklepy i obiekty użytku publicznego, szkoły, urzędy i inne instytucje. Mycie maszynowe posadzek i podłóg posiada tą zaletę, że jest szybkie, efektywne a jednocześnie maszyna myjąca osusza umytą powierzchnie. Jest to  kluczowe w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie istotne jest ciągłe utrzymanie czystości bez przerywani pracy danego obiektu.

Firma Leśniański24 oferuje mycie maszynowe z użyciem szorowarek samobieżnych oraz konserwację i pielęgnację czyszczonych powierzchni.

Szorowarka Hakko B910 to jedna z maszyn używanych przez naszą firmę do maszynowego czyszczeniu podłóg i posadzek. Dzięki dużej wydajności możemy zapewnić szybkie i efektywne mycie maszynowe.

Zakres naszych usług

Mycie maszynowe podłóg i posadzek występuje w kilku wariantach. Przedstawiamy poniżej te oferowane przez naszą firmę:

  • Mycie maszynowe wraz z szorowaniem
  • Gruntowanie posadzek
  • Nakładanie polimerów
  • Impregnacja posadzek
  • Okresowe mycie maszynowe okresowe w ustalonych przedziałach czasowych
  • Szereg innych, drobniejszych prac związanych z myciem maszynowym

Potrzebna wycena?

Potrzebują Państwo wyceny i oferty na czyszczenie maszynowe?

Chętnie przygotujemy taki kosztorys. Jak wiadomo, tego typu usługi charakteryzują się wieloma zmiennymi kwestiami, dlatego nie jesteśmy w stanie podać tutaj jednolitego cennika. W celu uzyskania wyceny usług mycia maszynowego, zapraszamy do kontaktu z nami:

Tel:  603 074 593
Email: lesnianski@gmail.com