Potrzebujesz informacji?

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą telefonu, maila lub poniższego formularza. Chętnie odpowiemy.

Proszę pisać:

Adres:

Skarbimierz, 49-318

Napisz do nas wiadomość

    Najczęstsze pytania

    Pracujemy tak długo, jak wymaga tego dane zlecenie. Jeśli dla firmy krytyczna jest ciągłość pracy, staramy się pracować tak, aby nie powodować przestoju w funkcjonowaniu. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o czas pracy, gdyż tego wymaga specyfika świadczonych przez nas usług.

    Obszar naszych działań koncentrujemy na obszarze przemysłowym Gminy Skarbimierz i Gminy Brzeg, jednak nie zamykamy się tylko na ten obszar. Jeśli konieczne jest wykonanie sprzątania poza naszym obszarem, zawsze jest to kwestia indywidualnych ustaleń. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia tego typu szczegółów.

    Stworzenie jednolitego cennika dla usług sprzątania było by bardzo trudne ze względu na bardzo dużo zmiennych występujących w tej dziedzinie. Każde zlecenie zawsze się czymś różni, dlatego też nie podajemy sztywnych cen. Każde zlecenie na sprzątanie hal, biur, magazynów, czy też koszenie trawy – wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z nami jeśli są Państwo zainteresowani indywidualną wyceną usług.

    Ze względu na szeroki zakres świadczonych przez nas usług porządkowych, nasze zaplecze sprzętowe składa się z różnego rodzaju maszyn przeznaczonych do konkretnych celów. Są to między innymi różnego typu szorowarki do podłóg i mycia maszynowego, kosiarki samobieżne, odkurzacze piorące oraz inne drobniejsze sprzęty usprawniające utrzymanie porządku oraz wysoką jakość naszych usług.